Sale!
Out Of Stock
Apple iPad PRO 9.7" 1st Gen 256 GB
$299.99
$399.99
Save 25%
Out Of Stock
smartphone
9.7"
Screen Size
memory
2 GB
RAM
save
256 GB
Storage
battery_horiz_075
7306
Battery (mAH)
Condition: Excellent
The phone may have slight signs of use but is in overall great condition with no major imperfections. Although there may be slight scratches or scuffs, the device remains fully functional.
The phone may have slight signs of use but is in overall great condition with no major imperfections. Although there may be slight scratches or scuffs, the device remains fully functional.
What's Included in the Box:
Sim Ejector
cable
Cable
Usb To Lightning
Free shipping from Mississauga, ON
90+ Point Inspection
Secure payment
Unlocked Carrier Compatibility
Additional information
| Brand | Apple iPad |
|---|---|
| Colour | Space Grey |
| Condition | Excellent |
| Storage | 256 GB |
| Title | PRO 9.7" 1st Gen |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 7306 |
| Camera | 12 MP |
| Expansion | No |
| Freedom Compatible | Yes |
| Included | Sim Eject Tool, USB to Lightning Cable |
| Network | 4G / LTE |
| Ram | 2 GB |
| Screen Size | 9.7" |


