Apple iPad 9.7" 5th Gen 32 GB
$165.00
Out Of Stock
smartphone
9.7"
Screen Size
memory
2 GB
RAM
save
32 GB
Storage
battery_horiz_075
8827
Battery (mAH)
Condition: Good
The phone displays moderate indications of wear and tear, such as scratches or scuffs, which do not hinder its performance.
The phone displays moderate indications of wear and tear, such as scratches or scuffs, which do not hinder its performance.
What's Included in the Box:
Sim Ejector
cable
Cable
Usb To Lightning
Free shipping from Mississauga, ON
90+ Point Inspection
Secure payment
Unlocked Carrier Compatibility
Additional information
| Brand | Apple iPad |
|---|---|
| Colour | Space Grey |
| Condition | Good |
| Storage | 32 GB |
| Title | 9.7" 5th Gen |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 8827 |
| Camera | 8 MP |
| Freedom Compatible | Yes |
| Included | Sim Eject Tool, USB to Lightning Cable |
| Network | WiFi |
| Ram | 2 GB |
| Screen Size | 9.7" |
| Expansion | No |


