Apple iPad 10.2" 7th Gen 32 GB
$179.99
Out Of Stock
smartphone
10.2"
Screen Size
memory
3 GB
RAM
save
32 GB
Storage
battery_horiz_075
8827
Battery (mAH)
Condition: Excellent
The phone may have slight signs of use but is in overall great condition with no major imperfections. Although there may be slight scratches or scuffs, the device remains fully functional.
The phone may have slight signs of use but is in overall great condition with no major imperfections. Although there may be slight scratches or scuffs, the device remains fully functional.
What's Included in the Box:
Sim Ejector
cable
Cable
Usb To Lightning
Additional information
| Brand | Apple iPad |
|---|---|
| Colour | Space Grey |
| Condition | Excellent |
| Storage | 32 GB |
| Title | 10.2" 7th Gen |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 8827 |
| Camera | 8 MP |
| Included | Sim Eject Tool, USB to Lightning Cable |
| Network | WiFi |
| Ram | 3 GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Expansion | No |

