Apple iPad 10.2" 9th Gen 64 GB
$999.99
Out Of Stock
smartphone
10.2"
Screen Size
memory
3 GB
RAM
save
64 GB
Storage
battery_horiz_075
8557
Battery (mAH)
Condition: Excellent
The phone may have slight signs of use but is in overall great condition with no major imperfections. Although there may be slight scratches or scuffs, the device remains fully functional.
The phone may have slight signs of use but is in overall great condition with no major imperfections. Although there may be slight scratches or scuffs, the device remains fully functional.
What's Included in the Box:
Sim Ejector
cable
Cable
Usb To Lightning
Free shipping from Mississauga, ON
90+ Point Inspection
Secure payment
Unlocked Carrier Compatibility
Additional information
| Brand | Apple iPad |
|---|---|
| Colour | Space Grey |
| Condition | Excellent |
| Storage | 64 GB |
| Title | 10.2" 9th Gen |
| Warranty | 6 Months |
| Battery | 8557 |
| Camera | 8 MP |
| Freedom Compatible | Yes |
| Included | Sim Eject Tool, USB to Lightning Cable |
| Network | 4G / LTE |
| Ram | 3 GB |
| Screen Size | 10.2" |
| Expansion | No |


